Dış Cephe Boya Boyama

Binaların dış kısımlarının düzgün şekilde boyanması son derece önemlidir. Bu sayede yapı daha estetik bir görünüm kazanmış olur. Firmamız dış cephe boya boyama hizmetlerini veren ve özenle çalışan bir adrestir. Gerekli olan işlemler sırası ile gerçekleştirilir, hiçbir aşama atlanmaz. Böylece daha iyi sonuçların ortaya çıkması mümkün olacaktır.

Dış cephenin boyanmasına başlanmadan önce ilk olarak yüzey boyamaya hazır hale getirilmelidir. Oluşan çatlaklar, kirler giderilerek çalışmaya başlanır. Bunun için sıva gerekli olan yerlere sıvama işlemi gerçekleştirilecektir. Eski boyanan bulunduğu yerler için de kontrollerin yapılması gerekir. Çünkü yerinden kalkmış boyalar işlem sırasında çeşitli aksaklıklara neden olur. Özellikle de boruların olduğu kısımlar kontrol edilir ve daha sonra dış cephe boya boyama çalışmasına başlanır. Firma personelimiz geniş çaplı bu alanların boyaması sırasında hızlı şekilde faaliyet gösterir. Bu nedenle işlem günler boyunca sürmez.

Dış cephe boyanacak olduğu zaman çift katlı boyama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede elde edilen sonuçlar daha iyi olur, boya uzun bir süre boyunca yüzeyde kalır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir