Dış Cephe Mantolama

Dış Cephe Mantolama

Isı yalıtımını maksimum düzeye çıkartmak ve enerjiden tasarruf elde etmek için en iyi sistem mantolamadır. Yeni binaların hepsinde gerçekleştirilen bir uygulamadır. Bunun yanı sıra eski binalar için de uygulanmaya başlamıştır. Eğer binaya sonradan yapılacaksa farklı bir görünüm kazanmasına da katkı sağlar. Firmamız dış cephe mantolama işlemleri sırasında her aşamayı dikkatli şekilde tamamlar. Kısa sürede bütün binanın dış kısmı mantolanacak ve ısı yalıtım tamamlanmış olacaktır.

Her bina içerisinde bir miktar ısı yalıtım malzemesi kullanılmak zorundadır ancak bunlar yeterli gelmez. Merkezi sistem ya da kombi ile ısınan evlerin sıcaklığını muhafaza etmesi için mantolamaya ihtiyaç duyulur. Kullanılan malzemelerin kalınlığı fazla değildir ve uygulama aşaması kısa sürer. Bu sistem sayesinde %40 – %60 oranında enerji tasarrufu sağlanır. Bizimle iletişime geçtikten sonra binanızın fotoğraflarını çeker ve mantolama sonrası ortaya çıkacak görüntü size 3D olarak sunarız.

Dış cephe mantolama sonrasında ödeyecek olduğunuz faturalarda da azalma meydana gelir. Sistem bu gibi avantajları ve çevre dostu olmasından ötürü her binada kullanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir