Söve Uygulamaları

Söve uygulamaları binaların daha estetik bir yapı kazanmasına yardımcı olur. Sunmuş olduğu bu görselliğin yanı sıra ses ve ısı yalıtımları için de gerekli olan bir malzemedir. Farklı modellerde hazırlamış olduğumuz söve çeşitlerinden faydalanarak binalarınıza bu uygulamayı yapabilirsiniz. Genel olarak pencere kenarlarına yapılması tercih edilen bir seçenektir. Firmamız üretmiş olduğu söveler için gerekli olan montaj çalışmalarını da gerçekleştirir. Dayanıklı bir malzeme olduğu için rüzgâr ve yağmur gibi hava şartları karşısında bozulması ya da yıpranması da söz konusu olmaz.

Sövelerin dayanıklılığını arttırmak için dış yüzeyi çeşitli boyalar ile kaplanır. Üzerinde bulunan yüksek kalitedeki akrilik kaplama sayesinde bakteri üretmez ve çürüme yapmaz. Bu nedenle bina ömrüne eş değer bir kullanım süresi vardır. Firmamız kullanıcıların istekleri doğrultusunda söve modeli üretimi de gerçekleştirir.

Söve uygulaması estetik yapısı haricinde %60 – %70 oranında ısı yalıtımı sağladığı için de tercih edilen bir malzemedir. Bizimle irtibata geçerek söve modelleri hakkında en detaylı bilgileri alabilir ve hızlı şekilde uygulama yaptırabilirsiniz.